Naše služby

Jednotlivé služby vám rádi vysvětlíme osobně v kanceláři v Konici.
Neváhejte nás kontaktovat.

Povinné ručení

Povinné ručení je ručení za škodu způsobenou vozidlem. Pojišťovny uvádějí limity ve dvou částkách – limit za škodu způsobenou na majetku a limit za škodu způsobenou na životě. Obvyklá nabídka pojištění obsahuje alespoň tři varianty – nižší limit, střední limit a vyšší limit. Vyšší a střední limity se mohou lišit, ale u námi nabízených pojišťoven je nejnižší limit vždy stejný – 35/35 mil.

Pojištění pro Vaše vozidlo nabízíme například od těchto pojišťoven:

 • AXA pojišťovna
 • Česká podnikatelská pojišťovna
 • ČSOB pojišťovna
 • Generali
 • Kooperativa

Pokud se rozhodnete za námi zajít a poradit se ohledně povinného ručení na Vaše auto, rádi Vám spočítáme co nejvíce nabídek, abyste se mohli rozhodnout podle Vašich preferencí.

Pojištění majetku občanů

Pojištění majetku občanů je pojištění movitého a nemovitého majetku členů domácnosti. Pojištěnými jsou všechny osoby žijící ve společné domácnosti. Kromě pojištění domu, bytu, vedlejších staveb či domácnosti lze také pojistit odpovědnost vyplývající z vlastnictví nemovitosti nebo odpovědnost v běžném občanském životě.

Možná si teď říkáte, co vlastně znamená odpovědnost vyplývající z vlastnictví nemovitosti nebo odpovědnost v běžném občanském životě. Jsou to připojištění, která dříve nebyla tolik obvyklá, ale v poslední době je na ně kladen ze strany pojišťoven velký důraz. Pokusíme se vám tyto dva pojmy jednoduše vysvětlit.

Odpovědnost vyplývající z vlastnictví nemovitosti se vztahuje na škody, způsobené jiným osobám v souvislosti s vlastnictvím nemovitého objektu (budov, staveb i pozemku). Uveďme si jednoduchý příklad, kdy krytina ze střechy uletí při silném větru ze střechy a spadne např. na sousedovo auto (nebo mu rozbije skleník apod.).

Odpovědnost v běžném občanském životě se naopak vztahuje na to, co můžete způsobit nějakým nedopatřením někomu vy. Uveďme si opět příklad. Dítě na odrážedle vjede do silnice a řidič projíždějícího auta musí strhnout řízení. Díky tomu má škodu nejen na majetku, kterým je v tomto případě auto, ale i na zdraví. No a v tom případě se jedná opravdu o připojištění, které je jak se říká k nezaplacení.

Pokud tedy i vy zvažujete pojištění Vaší nemovitosti, obraťte se na nás, rádi Vám pomůžeme.

Stavební spoření

Stavební spoření může sloužit tak, jak je již v názvu řečeno tedy ke spoření. V současné době se stavební spoření uzavírá na 6 let. Po tuto dobu je klientovi jedenkrát ročně připisována státní podpora a pravidelný roční úrok. Z takto uzavřeného stavebního spoření lze kdykoliv přestoupit z tzv. spořícího tarifu do tarifu úvěrového. Toho využívají především klienti, kteří se během vázací 6leté lhůty rozhodli stavět, rekonstruovat apod.

Pokud nemáte stavební spoření uzavřené a přesto zvažujete rekonstrukci či stavbu rodinného domu, nezoufejte. I vy si můžete stavební spoření uzavřít a díky překlenovacímu úvěru začít s rekonstrukcí již v prvních dnech po uzavření stavebního spoření. Tedy i s nulovou částkou na spořícím účtu.

Pokud tedy i vy zvažujete uzavření stavebního spoření, obraťte se na nás, rádi Vám pomůžeme.

Životní pojištění

Životní pojištění je pojištění, jak už je v názvu samotném uvedeno pojištění na život. V podstatě můžeme říct, že díky tomuto pojištění si můžete zajistit, aby Váš život po finanční stránce, byl i po dobu nemoci takový, na jaký jste zvyklý. Veškeré částky jsou volitelné a nastavují se opravdu výhradně dle přání a potřeb klienta. Nezávazně a zcela zdarma Vám uděláme modelaci Vašich požadavků a sami si můžete určit, které připojištění je pro Vás důležité.

Co všechno si můžete pojistit?

 • Vážné onemocnění
 • Denní odškodné
 • Invalidita
 • Trvalé následky
 • Pracovní neschopnost
 • Hospitalizacit
 • Smrt

Pokud tedy i Vy zvažujete životní pojištění, obraťte se na nás, rádi Vám pomůžeme.

Pojištění odpovědnosti

Pojištění odpovědnosti se vztahuje na to, co můžete někomu způsobit nějakým nedopatřením. Uveďme si příklad. Dítě na tříkolce vjede do silnice a řidič projíždějícího auta musí strhnout řízení. Díky tomu má škodu nejen na majetku, kterým je v tomto případě auto, ale i na zdraví. Stejnou nehodu může způsobit i váš pes, který se zaběhl. No a v tom případě se jedná opravdu o pojištění, které je jak se říká k nezaplacení.

Dalším velmi často využívaným pojištěním je pojištění odpovědnosti vůči zaměstnavateli. Oblíbeným pojmenováním je“ pojistka na blbost“. Což znamená, že pokud nějakým nedopatřením zapříčiníte poruchu nějakého zařízení na pracovišti, můžete využít plnění právě z tohoto druhu pojištění. Jedná se o velmi zajímavé pojištění např. pro řidiče, kteří využívají služební vozidlo.

Pokud tedy i vy zvažujete pojištění odpovědnosti, obraťte se na nás, rádi Vám pomůžeme.

Cestovní pojištění

Cestovní pojištění je připojištění služeb, které jsou hrazeny nad rámec sazebníku zdravotní pojišťovny. Jinak řečeno, zdravotní pojišťovna za Vás v zahraničí zaplatí za ošetření stejnou částku, kterou by stálo ošetření u nás v republice. Zbývající částku pak uhradíte Vy a nebo ji za vás zaplatí pojišťovna u které si sjednáte před cestou do zahraničí cestovní připojištění.

K cestovnímu pojištění je možné si připojistit také např. odpovědnost, spoluzavazadla apod.

Cestovní pojištění je nejčastěji využívané při letních či zimních dovolených, ale také při jakémkoliv dlouhodobém pobytu v zahraničí.

Pokud tedy i Vy zvažujete cestovní pojištění před cestou do zahraničí, obraťte se na nás, rádi Vám pomůžeme.